درباره گروه تولیدی تکسازان

گروه صنعتی تک سازان؛ از سال 1379 تحت عنوان قالب سازی قائم و دریک کارگاه کوچک کار خود را آغاز کرد و طی مدت 12 سال ساخت انواع قالب قطعات پلاستیکی صنعتی را در دستور کار خود قرار داد.
حاصل تلاش 12 ساله این کارگاه تولید و ساخت بیش از 700 قالب صنعتی بود. جلو پنجره زانتیا، چراغ خطر عقب پراید، قاب آئینه پراید، لوله آزمایشگاهی نگهداری خون، سرنگ تزریق، درب شکر پاش، عینک دندانپزشکی، قاب نمایشگر پست برق، بطری یک  لیتری و ... از جمله قالبهای شاخصی است که توسط قالبسازی قائم تولید شده است.
این گروه از سال 1392 فعالیت خود را گسترش داد و با ثبت برند «تک سازان» اقدام به تولید برخی محصولات کرد. هدف تک سازان تولید محصولات با کیفیت، لوکس و کارآمد بود. مدیریت استراتژیک گروه تک سازان استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و تلاش بی وقفه بود که باعث شد محصولاتی مانند چهارپایه 30 سانتیمتری حمام، جاقاشقی، آرام ریز بطری و چند محصول دیگر را روانه بازار کند.
گروه صنعتی تک سازان در کنار کارگاه قالبسازی و ثبت برند تک سازان با هدف استقلال بیشتر درعرصه تولید چند دستگاه تزریق پلاستیک با ظرفیت های مختلف تهیه و تجهیز کرد تا با طراحی  محصولات جدید، رعایت و حفظ کیفیت، بسته بندی مناسب و زیبا خدمات ارزنده تری در اختیار مشتریان قرار دهد.
گروه صنعتی تک سازان با در نظر گرفتن حقوق مشتریان خود خدمات تزریق پلاستیک را عرضه کرده و آماده همکاری با شرکت های صنعتی و تولیدی است. خدمات این بخش شامل تزریق قطعات پلاستیکی و صنعتی از یک گرم تا 700 گرم با ظرفیت تزریق سالانه بیش از دو میلیون ضرب است.